Indiańskie forum

Forum o Indianach
Dzisiaj jest 23 maja 2019 2:37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Żaba
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 02 sierpnia 2007 20:33 
User

Hej ludzie, jak już wrócicie ze zlotu to napiszcie co żeście uradzili.

Na górę  || 

Bot Reklamowy Reklama

Biała Twarz
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 02 sierpnia 2007 21:42 
User
Awatar użytkownika

Żaba, na co Ty liczysz :wink:

Za dużo różnych osobowości, zainteresowań i odmiennego postrzegania, co znaczy być indianistą... Czy w takim tłumie da się coś uradzić? Ale ja też czekam na wrażenia, a jeśli się uda, to jutro lub po... pojadę gościnnie i sama się przekonam...

To do 'usłyszenia', a raczej 'przeczytania'... ? :obracanie:

''Chodzi o to, byś kroczył drogą dobrych i trzymał się ścieżek ludzi prawych'' (Przyp.2:20)

Na górę  || 

Żaba
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 02 sierpnia 2007 22:03 
User

Właśnie wydaje mi się, że to "Za dużo różnych osobowości, zainteresowań i odmiennego postrzegania, co znaczy być indianistą..." zaczyna niektórym przeszkadzać... :D
Pozdrowienia Biała Twarz. a na zlocie uważaj na krucze dzioby bo ostro dziobią :D

Na górę  || 

Biała Twarz
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 02 sierpnia 2007 22:11 
User
Awatar użytkownika

Te 'krucze dzioby' to tylko pozory. Ma swoje zdanie, tak jak każdy z nas. Mam nadzieję Kruku, że to przeczytasz :D

Serdeczne pozdrowienia dla Żaby :mrgreen: Kum,kum

''Chodzi o to, byś kroczył drogą dobrych i trzymał się ścieżek ludzi prawych'' (Przyp.2:20)

Na górę  || 

Biała Twarz
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 05 sierpnia 2007 15:35 
User
Awatar użytkownika

Witam wszystkich!

Muszę się z Wami podzielić wrażeniami z tegorocznego Zlotu. Co prawda byłam tam tylko gościnnie i za dużo nie widziałam, ale to, co zobaczyłam wystarczyło mi do wyrobienia sobie ogólnej opini na temat takich spotkań.
Co mi się spodobało, to oczywiście widok tylu tipi i okolica, na której znajdował się teren Zlotu. Naprawdę piękne miejsce!
Miło mi było poznać i osobiście porozmawiać z ludźmi, których dotąd znałam tylko wirtualnie... DarkuK pozdrawiam Cię przy tej okazji serdecznie i dziękuję za poświęcony nam czas (cicho, bo dziecko śpi :lol: ). Ale niestety, na tym koniec pozytywów...
Nie chodzi o to, że chcę teraz zrobić jakąś antyreklamę, ale zastałam tam ogólny bajzel :( Kocham naturę i przyrodę (a w swej naiwności myślałam, że jest to bliskie wszystkim indianistom) więc nie omieszkałam przejść się na spacer po tej pięknej okolicy i do pobliskiego lasu. To smutne, ale prócz tego, że było tam mnóstwo różnych śmieci (z puszkami po piwach włącznie) to na ziemi leżało też wiele pościnanych i niewykorzystanych młodych drzew, które miały pewnie służyć za tyczki do tipi, ale po ścięciu okazało się, że są nie takie. Ale, czy nie można ich było wykorzstać do czegoś innego? Choćby na opał, skoro i tak już były 'martwe'? :(
A wracając jeszcze do samych zlotowiczów (choć oczywiście nie mam na myśli wszystkich)... Co z tego, że alkohol można było spożywać tylko we faktorii, skoro po obozie chodzili już wstawieni? A było tam także sporo dzieci... Rozumiem już takie zdecydowane stanowisko Kruka w tej sprawie i to, że Żaba woli się (jak to ktoś ujął) napawać samotnością w swoim tipi, gdzieś w lesie.
Pozdrawiam Was chłopaki serdecznie i popieram :brawo:

To by było chyba tyle, tak na chłodno - już bez emocji.
Wiem, że nie zyskam sobie tym Waszej sympatii, ale zbyt wysoko cenię szczerość. Może to, co napisałam skłoni niektórych do refleksji. Taką mam przynajmniej nadzieję.

Bywajcie

Na górę  || 

Żaba
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 05 sierpnia 2007 21:55 
User

Witaj w rzeczywistości Biała Twarz! Dlatego wolę aby moja żona znała zloty z moich opowiadań :D Pozdrawiam.

Na górę  || 

Kaska
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 06 sierpnia 2007 11:51 
User
Awatar użytkownika

Jak Wy mnie czasem denerwujecie. Jak sie nie podoba to lepiej nie jezdzic, zamiast psuc humory i obrzydzac zloty tym, ktorym one sie naprawde podobaja. Przyjechalam ze zlotu w istnej euforii, bo bylo poprostu cudownie i pierwsze co jak weszlam na forum to znowu narzekanie... Dajcie sie ludziom troche nacieszyc.

Na górę  || 

Biała Twarz
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 06 sierpnia 2007 12:24 
User
Awatar użytkownika

Kaśka, my tylko wyrażamy swoją opinię! Każdy ma do tego prawo, po to jest to forum... Ale Ty wcale nie musisz tego czytać. Poza tym świetnie, że się dobrze bawiłaś.

:wink:

Na górę  || 

Żaba
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 06 sierpnia 2007 19:44 
User

Popieram! Cieszę się Kasia, żeś się dobrze bawiła!

Na górę  || 

Biała Twarz
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 06 sierpnia 2007 20:28 
User
Awatar użytkownika

A my Żaba chyba musimy zorganizować sobie kameralny Zlot w naszym stylu :wink: Tak typowo po indiańsku, nie?

Co Ty na to?

Wielkie pozdro!!!

Na górę  || 

Żaba
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 06 sierpnia 2007 21:39 
User

Spoko, już kilka razy organizowałem kameralne spotkania dla najbliższych znajomków. U mnie nad Biebrzą są zajebiste tereny. Pewnie kilka osób chętnie przypomni sobie takie fajne spotkanie nad Biebrza w Goniądzu w 1998r.

Na górę  || 

Biała Twarz
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 07 sierpnia 2007 15:47 
User
Awatar użytkownika

Tylko trzeba by skrzyknąć ludzi, którym odpowiada takie podejście do sprawy, i którzy postrzegają to wszystko podobnie... Znajdą się tacy, Żaba? Czy tylko my jesteśmy jakimiś archeologicznymi okazami?

Co mówisz? :euforia:

Na górę  || 

Żaba
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 07 sierpnia 2007 17:16 
User

Osobiście znam takich osób cały zastęp...

Na górę  || 

Paola
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 08 sierpnia 2007 19:18 
User

Hi,hi! :brawo:
A toście uradzili!
Zamiast uzdrawiać Ruch i zloty ( a od tego zaczął się ten watek ) , to wymyślili : kolejna impreza .! Może też w tym samym terminie , co zlot i letnie pow-wow ?
"Ale to już było ..." - nic nowego , chłopaki i dziewczyny .
Dobrane towarzystwo : jeden zrobi awanturkę przed zlotem , że trzeba coś zmienić, a potem nie przyjedzie , drugi od lat nie jeździ, ale wszystko wie , trzecia była pierwszy raz i wszytko wie , a do tego mieni się "archeologicznym okazem" :)
Ale skoro tytuł wątku brzmi "organizujmy się" , to życzę Wam powodzenia .

Na górę  || 

DarekK
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 08 sierpnia 2007 19:33 
User
Awatar użytkownika

Paola, przesledzilem pare twoich postow, w sumie nie chcialo mi sie wiecej. Ale w niemal kazdym bije od ciebie na odleglosc jad, saczy sie nienawisc???? do ludzi tu przebywajacych, do posiadania wlasnego, odmiennego niz twoje, zdania. Zastawnawiam sie, co, oprocz jady i niesmaku, wnosza Twoje posty? Szukalem, ale nie znalazlem w nich, ani razu, zadnej konstruktywnej mysli. Ale moze zle szukalem - oswiec mnie prosze, i nas wszystkich, bo wydaje ssie, ze tak naprawde, to tylko ty wiesz wszystko. czy ja sie myle :)? Ja tym bardziej wiem niewiele.
Po co to wszystko, po co ten jad? Do wiekszosci forumowiczow chyba. Mozesz napisac, konkretnie, dlugo i wyraznie - PO CO CI TO?
Szkoda, ze Ciebie jakos nie zarejestrowalem chyba na zlocie i ze nie padly z twoich ust zadne konkretne propozycje dzialan. No bo moze, dal ciebie, najlepszy w Ruchu, jest, bezruch? czekam niecierpliwie na konkretne od ciebie propozycje spotkan, akcji, dzialan, chetnie sie dolacze....Salve!

A moze zajmij sie Indianami, a nieindianistami?

Polski Ruch Przyjaciół Indian http://www.indianie.eco.pl

http://etnoradio.pl - audycje indiańskie w każdy wtorek i niedzielę od 20:00

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]