Indiańskie forum

Forum o Indianach
Dzisiaj jest 15 sierpnia 2018 15:16

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
MATEUSZ
 Tytuł: Wrażenia po IV Jesiennym Pow Wow w Katowicach
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 13 listopada 2005 16:14 
Administracja
Awatar użytkownika

Witam.
Jakie wrażenia po jesiennym spotkaniu ??
Ja szczerze powiedziawszy byłem po raz pierwszy i jestem mile zaskoczony. Bardzo podobała mi się organizacja, prowadzenie całego spotkania. Jeśli tak dobrze jest zorganizowane 4 spotkanie to co się będzie działo na 10, 20 ?? :D

Jednak są 2 rzeczy, które mnie osobiście zasmuciły. Byłem po raz pierwszy i może nie powinienem od razu narzekać ale:
Sprawa 1:
Zachowanie ludzi (publiczności) podczas śpiewania hymnów. Przedemną siedziało młode (ok. 30-35 lat) małżeństwo z 3 dzieci plus koleżanka czy coś takiego. I hymnu prawie nie słyszałem, bo tak gadali cała szóstka, że nic nie było słychać. Na widowni powinny być osoby pilnujące porządku wtedy może by to miało większy sens.
Sprawa 2:
Jeden z ludzi nie dość, że z gumą do żucia to jeszcze w okularach przeciwsłonecznych. Za takie coś ja bym go usunął Pow Wow i dał zakaz występowania. Zrozumiałbym to jeszcze gdybyśmy byli na polu w środku lata i niemiłosiernie paliło słońce, ale na czas rozpoczęcia Pow Wow I tak powinien był ściągnąć okulary.
A wy co o tym sądzicie ??

Macie może jakieś ciekawe zdjęcia którymi możecie się pochwalić ???
Jeśli tak to zapraszam do albumu.

Ostatnio zmieniony 14 listopada 2005 19:23 przez MATEUSZ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę  || 
 Wyświetl profil My Galeria Zdjęć WWW  
Bot Reklamowy Reklama

Newe
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 14 listopada 2005 1:43 
Administracja
Awatar użytkownika

yyy wiem o czym mówisz :) , tancerze noszą podczas pow wow okulary przeciwsłoneczne aby nie mieć kontaktu wzrokowego. a co do gumy do żucia podczas tańca - nic nie wiem.
Pow Wow było wspaniałe :)
Choć jak nasi goście słusznie zauważyli - dobrze by było gdyby alkohol nie był wnoszony nawet na trybuny..

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
shunkaha
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 14 listopada 2005 2:10 
User
Awatar użytkownika

absolutnie niesamowita sprawa- podczas modlitwy drzeszcze chodziły mi po ciele....
co do indianisty w okularach przeciwslonecznych ( irokez)- no naprawde szkoda ze ich nie zdjemował podczas tanca- bez nich wygladał niemal jak rdzenny.... nota bene od razu zwróciłam na niego uwage i bardzo szybko został moim ulubiencem. Boze jak gosc sie poruszał- z jaka lekkoscia, naturalnoscia i jakby od niechcenia- mistrzostwo świata.... a jak zgrany był ze swoja partnerka w tancu (tu koncówka kiedy prowadził )..... z zalem przyjełma werdykt.....
Natomiast ciesze sie ze Czech (Słówak?) znalazł sie wsród nagrodzonych- był rewelacyjny.
ps- czy was tez rozbawiła loteria losów? :lol: :lol: :lol:

Na górę  || 

miśka
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 14 listopada 2005 18:31 
User
Awatar użytkownika

No na Pow Wow było calkiem calkiem:)Byly rzeczy ktore mi sie podobały i nie podobały,ale ogólnie impreza bardzo fajna:)....oprocz poproszenia mnie o wyjscie na srodek:P
Ale czad czad....
pozdr

Na górę  || 
GG 
MATEUSZ
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 14 listopada 2005 19:26 
Administracja
Awatar użytkownika

Nehwe pisze:
okulary przeciwsłoneczne aby nie mieć kontaktu wzrokowego.

wybacz jestem nowy ale dlaczego ??? czy prawdziwi indianie nosili okulary ?? i żuli gumy ????

Nie przecze że pan irokez był jednym z lepszych w tańcu, zachowaniu i stroju ale te okulary bardzo mi w nim nie pasowały a jak podczas jednego z tańców zobaczyłem góme to mnie ciarki przeszły.
miśka pisze:
oprocz poproszenia mnie o wyjscie na srodek:P

czyżby mnie omineło coś ciekawego ??? kiedy to było ???

Na górę  || 
shunkaha
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 14 listopada 2005 23:56 
User
Awatar użytkownika

Mateusz, tu masz nastepnego : http://www.huuskaluta.com.pl/galeria_zd ... n_5/44.jpg
:lol: :lol: :lol:
najwyrazniej Nehwe miała racje

Na górę  || 

Newe
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 15 listopada 2005 0:29 
Administracja
Awatar użytkownika

no cóż... nie wiem szczerze mówiąc, gdzie na tym zdjęciu widzisz okulary przeciwsłoneczne , przyjrzyj się dobrze ;)
a Nehwe ...cóż.. mówiła o tym, o czym słyszała od kilku tancerzy i o czym czytała gdzieś w necie...

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
miśka
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 15 listopada 2005 16:42 
User
Awatar użytkownika

No bo ....ja ten konkurs wygralam;)no i juz nie pamietam kto Bluewind?Mnie wywolał....ja siedze...pelnia skupienia.....wszamam drożdżowke...a tu heh Michasiaaa(miśka miśka błagam miśka albo misia!)....Na srodek:P
Nie no to byl w sumie krociutki moment.....takze mogłes go pominąć:)
pozdr
A co do tego gościa....w okularach z irkiem...to zrobilam mu kilka zdjęć....moge wam poslac tylko nie wiem na jaki adres;]

Na górę  || 
GG 
Newe
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 15 listopada 2005 20:49 
Administracja
Awatar użytkownika

miśka pisze:
w okularach z irkiem
roach miałaś na myśli ? ;)
Zdjęć powinno być w necie dużo, sama także dołożę starań.

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
miśka
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 16 listopada 2005 0:00 
User
Awatar użytkownika

A nie wiem...bo gadacie tu o jakims nie?!No to pamietam go wlasnie:D...jako jednego z bardziej charakterystycznych twarzy...

Na górę  || 
GG 
Newe
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 16 listopada 2005 0:41 
Administracja
Awatar użytkownika

roach to ten "irokez" na głowie ;)
a tancerza, jak się nie mylę, zwą Saukiem

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
shunkaha
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 16 listopada 2005 1:00 
User
Awatar użytkownika

zaraz, bo mam zamieszanie- ten o którego sie ciepnał administrator to Sauk tak? ten tancerz ktorym tak sie zachwycilam?
bo z irokezem byl jeszcze jeden tancerz, ale o wiele mniejszy postura )nie o tego mi chodzilo)

Na górę  || 

MATEUSZ
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 16 listopada 2005 17:49 
Administracja
Awatar użytkownika

miśka gratuluje wyjścia. Może nie tyle nie zauważyłem bo tego bym nie przegapił ile mnie już poprostu nie było :( Obowiązki domowe sprawiły że o 6.00 chcąc niechcąc musiałem udać się do domu.

shunkaha pisze:

gdzie na tym zdjęciu są ciemne okulary ???
Maska nie ma problemu ale okulary mi dalej nie pasują. przeczytałem posty i PW ale jestem ciągle nie przekonany. Może faktycznie regulaminu nie złamał ale jak dlamnie to zabardzo cywilizowane podejście.

shunkaha pisze:
zaraz, bo mam zamieszanie- ten o którego sie ciepnał administrator to Sauk tak? ten tancerz ktorym tak sie zachwycilam?
bo z irokezem byl jeszcze jeden tancerz, ale o wiele mniejszy postura )nie o tego mi chodzilo)

raczej chodzi mi o tego lepszej postury ale nie jestem pewien bo tewgo 2 sobie zabardzo nie przypominam.

miśka pisze:
A co do tego gościa....w okularach z irkiem...to zrobilam mu kilka zdjęć....moge wam poslac tylko nie wiem na jaki adres;]

Zdjęcia możesz wsadzić do naszefo forumowego albumu. Jest tam odpowiedni dział. A w przypadku problemów wyślij na mój adres e-mail albo zagadaj na GG to postaram się pomóc przy wysyłaniu.

Na górę  || 
Newe
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 16 listopada 2005 22:56 
Administracja
Awatar użytkownika

shunkaha pisze:
ten o którego sie ciepnał administrator to Sauk tak?

tak

shunkaha pisze:
bo z irokezem

to nakrycie głowy to nie irokez, ale ROACH, wykpnany z quillu - kolców jeżozwierza, lub z włosia końskiego.

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
miśka
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 16 listopada 2005 23:08 
User
Awatar użytkownika

Ejjjj moze sprostuje;) nie chodzilo mi o roach tylko o irokez...irokez!!Bo ten gosciu mial irokeza a na nim mial ten caly roach (niczego sobie ) zresztą.....pozdr

Na górę  || 
GG 
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]