Indiańskie forum

Forum o Indianach
Dzisiaj jest 14 grudnia 2019 17:44

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Biała Twarz
 Tytuł: Co osiągneliście dzięki temu forum?
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 25 lipca 2007 18:20 
User
Awatar użytkownika

Przede wszystkim WITAJCIE!

Być może to pytanie powinien Wam zadać jego autor... Być może już je zadał, a ja jestem tu za krótko, żeby o tym wiedzieć. Nie chcę wchodzić w Twoje kompetencje, MATEUSZU...
Postanowiłam Was o to zapytać, bo obserwując tematy i czytając Wasze posty dochodzę do wniosku, że prócz pogłębienia swojej wiedzy w pewnych sprawach, czesto skupiacie sie na 'potyczkach' słownych i przekomarzacie się ze sobą. Nie przeszkadza mi to, bynajmniej. Jednak chciałabym wiedzieć, co oprócz wiedzy stało się waszym udziałem.
Może to zbyt osobiste pytanie, ale przekonać się o tym mogę dopiero po zadaniu go i po Waszych odpowiedziach (na które gorąco liczę). Czekam na Wasze opinie z niecierpliwością.

Bywajcie zdrowi!

''Chodzi o to, byś kroczył drogą dobrych i trzymał się ścieżek ludzi prawych'' (Przyp.2:20)

Na górę  || 

Bot Reklamowy Reklama

MATEUSZ
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 26 lipca 2007 10:17 
Administracja
Awatar użytkownika

Na takie pytanie nie wpadłem ale z przyjemnością poczytam odpowiedzi i sam nad taką pomyśle :D

Na górę  || 
 Wyświetl profil My Galeria Zdjęć WWW  
Biała Twarz
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 26 lipca 2007 13:55 
User
Awatar użytkownika

Cieszę się Mateuszu, że tu zajrzałeś :D
Może Twoja wypowiedź zachęci też innych do podzielenia się refleksjami, czym (jak sam przyznałeś) przyczynią się zarówno do Twojej, jak i mojej przyjemności :)

Tak więc gorący apel: LUDZISKA, PISZCIE!!!

EDIT
Aha!!!
Myślę Mateuszu, że możesz już zmienić swój podpis
Piszę, piszę i jeszcze raz piszę!

Pozdróweczka

EDYTOWAŁ
Mateusz

''Chodzi o to, byś kroczył drogą dobrych i trzymał się ścieżek ludzi prawych'' (Przyp.2:20)

Na górę  || 

Biała Twarz
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 01 sierpnia 2007 15:54 
User
Awatar użytkownika

Dobrze Kochani!

W takim razie ja zacznę, żeby 'przełamać pierwsze lody' :wink:

Jestem tu stosunkowo krótko, zeby mówić o zdobyciu jakiejś super wiedzy. Przyznaję się, że jeszcze nawet nie zdążyłam zajrzeć do wszystkich tematów. Ale to chyba nic dziwnego, skoro jest ich kilkaset.
To, co mnie mile zaskoczyło, to Wy - nie zdawałam sobie sprawy, że jest tylu ludzi, którym temat Indian jest tak bliski... Cieszę się, że z kilkoma osobami udało mi się nawiązać jakiś kontakt i że dzięki temu jest z kim porozmawiać o tym, co tak fascynuje. Na początek tyle :wink:

A co u Was?

Na górę  || 

Agnieszka
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 12 sierpnia 2007 21:22 
User

Więc tak, co dało mi to forum oprócz wiedzy ?! Tak samo jak Biała Twarz jestem tutaj od niedawna, więc nie mogę zbyt dużo jeszcze napisać ale się postaram ;] Po dłużeszej chwili zastanowienia musze przyznać, że forum to zachęciło mnie do dalszego poznawania kultury Indian, można powiedzieć, że było nie tylko swoistą pigułką wiedzy, ale także pigułką energii i zamiłowania, które wykazuje naprawdę wielu użytkowników ;] No i to by chyba w tej chwili było by na tyle bo jak narazie kontaktów żadnych nie załapałam <no może oprócz jednego> mam jednak nadzieje że sie to zmieni ;]

Na górę  || 

Biała Twarz
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 12 sierpnia 2007 22:01 
User
Awatar użytkownika

Witaj Agnieszka!

Dziękuję za Twoją wypowiedź-może pobudzi też innych do podzielenia się refleksjami!

Życzę Ci poznania wieeelu ciekawych ludzi i pozdrawiam :)

Na górę  || 

Ree
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 12 sierpnia 2007 22:20 
Co osiągnąłem? Znalazłem dobrze płatną pracę, potem wygrałem w totka, kupiłem rezydencję na Haiti, znalazłem stado przyjaciół... A co można osiągnąć dzięki forum? Nic nie osiągnąłem, bo też i tu mało kto w ogóle pisze o Indianach. Jedynie dolna część forum się dosyć szybko rozwija, przeważnie w tematach o niczym. Reszta jest martwa, ciekawe czy w ogóle odwiedzana.

Pozdrawiam

Na górę  || 

Sokole Skrzydło
 Tytuł:
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 sierpnia 2007 13:46 
User
Awatar użytkownika

Hmm, dzięki forum mam możliwość kontaktu z ludźmi, którzy też interesują się sprawami indiańskimi, mogę codziennie czegoś się dowiedzieć (albo pograć w sudoku :P ), wziąć udział w interesujących dyskusjach... :)
Cieszę się, że znalazłem to forum :) :)

Na górę  || 

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]