Indiańskie forum

Forum o Indianach
Dzisiaj jest 21 lipca 2019 13:40

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
MATEUSZ
 Tytuł: Regulamin
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 30 kwietnia 2005 17:14 
Administracja
Awatar użytkownika

Cytuj:
1. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników oraz osób spoza forum.

2. Nie ujawniaj na forum korespondencji prywatnej bez zezwolenia osoby do której jest ona adresowana i nie ujawniaj informacji prywatnych bez zgody osoby zainteresowanej.

3. Nie używaj wulgaryzmów - z wyjątkiem prośby o ich przetłumaczenie.

4. Pisanie i edytowanie postów:

a. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych.

b. Forum to nie śmietnik – jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. ”No właśnie!”, „Zgadzam się z powyższym”, zastanów sie czy go zamieścić. Uzasadnij swoje zdanie.

c. Używaj opcji "edytuj" jeśli zapomniałeś coś dopisać lub jeśli chcesz skorygować wypowiedz. Nie dopisuj kolejnych postów jeden pod drugim w tym samym temacie. Daj szanse innym!

5. Pisz na temat danego forum/wątku, w odpowiednim dziale, unikaj WIELKICH LITER w tytułach i treści, cytuj z umiarem.

6. Forum nie jest miejscem na reklamę innych serwisów, chyba że dopuszcza to komentarz danego działu. Wszelkie treści o charakterze spamu są zabronione i będą natychmiast usuwane. Jeśli chciałbyś umieścić link do innego serwisu lub forum indianistycznego, skontaktuj sie z jednym z członków ekipy administracyjnej. Z zasady pozwolenie na umieszczenie linku będzie dotyczyło specjalnego działu: http://www.indianie.info/links.php

7. Wklejenie części tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora oraz bez ingerencji w treść. Zanim wkleisz czyjś tekst, prosimy o dokładne zapoznanie sie z 'prawem cytatu' wyjaśnionym w linku: http://www.patentmen.pl/roz7-2.html

8. Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu. Masz prawo poprosić moderatora o uzasadnienie decyzji poprzez napisanie do jednego z nas PW (prywatnej wiadomości).

9. Użytkownicy forum, którzy w procesie rejestracji podali nieprawdziwe dane, bądź dane te są nieaktualne (np. nieaktywny adres e-mail) oraz użytkownicy nie posiadający na koncie żadnego postu, mogą zostać zablokowani lub usunięci z forum bez ostrzeżenia.

10. Właściciel forum nie ma obowiązku kasowania postów opublikowanych na forum, nawet jeżeli ich autor wyrazi takie życzenie.

11. Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na okresowe otrzymywanie pod podanym adresem e-mail poczty elektronicznej.

12. Posty traktujące o sprawach nie dotyczących ogółu należy kierowań na konta prywatne.

13. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich postami usuwani z forum.

15. W przypadkach, których powyższy regulamin nie wymienia, obowiązuje zasada zdrowego rozsądku.

Ostatnio zmieniony 15 maja 2005 22:50 przez MATEUSZ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę  || 
 Wyświetl profil My Galeria Zdjęć WWW  
Bot Reklamowy Reklama

shunkaha maza
 Tytuł: Re: Regulamin
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 05 lutego 2010 17:25 
User

A propos Pana regulaminu-Panie Mateusz-cyt."nie obrażaj użytkowników oraz osób spoza forum".Wysłałem do Pana parę PW w celu wyjaśnienia drażliwej dla mnie sytuacji nazywania "hohe.phorum.pl"-konkurencja :D".Prosiłem Pana o wyjaśnienie,dlaczego tak jest-wysłałem parę PW,Pan mnie olał.łamie Pan regulamin forum-obraża Pan mnie olewając i nie udzielając informacji.Sorry ,ale może Pan będzie łaskawy udzielić odpowiedzi,dlaczego Pan tak robi?

Na górę  || 

Newe
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 12 lutego 2010 12:31 
Administracja
Awatar użytkownika

Mateusz jest od jakiegoś czasu nieobecny na forum, chyba da się to zauważyć.. ? Wątpię, aby życie i codzienność były łamaniem regulaminu.
Wszelkie sprawy związane z administracją, regulaminem itd, proszę kierować do mnie.

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
shunkaha maza
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 12 lutego 2010 13:38 
User

Zatem bardzo proszę Panią o wyjaśnienie w takim razie,dlaczego"Hohe"nazywane jest na "indianie.info"konkurencją:D-a wszystkie nazwy linków do stron o Indianach podawane są w oryginalnej wersji.O co tu chodzi?Jakieś osobiste sprawy?Nie rozumiem,jak forum liczące ok.50 użytkowników może być konkurencją dla liczącego tych użytkowników prawie 1500?

Na górę  || 

Newe
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 12 lutego 2010 13:47 
Administracja
Awatar użytkownika

viewtopic.php?f=33&t=888

Cytuj:
Mam prośbę o używanie normalnego języka. Proszę też o niespamowanie. Jak już napisałam, wszelkie sprawy związane z administracją proszę kierować do mnie.
Zaraz sprawdzę o co chodzi z tą "konkurencją".
Prawdopodobnie Mateusz bądź kto inny tak to ustawił, kierując się też poczuciem humoru, ponieważ w niemal każdym swoim poście podawałeś linka do forum Hohe, a to jest dopiero łamanie regulaminu. Są odpowiednie działy do tego stworzone.
Już kiedyś mówiłam, że Wasze forum nie jest dla nas żadną konkurencją - z kilku powodów:

1. Jesteśmy forum otwartym, nie czujemy potrzeby znania tożsamości wszystkich userów. Forum jest dla wszystkich - dla Indianistów ze "stażem" i dla tych nowych, dopiero zaczynających.. ale też dla tych, którzy potrzebują jednej małej informacji..

2. Uważamy, że w Ruchu, pomiędzy indianistami nie powinno być żadnych konkurencji, ponieważ mamy wspólny cel o czym pamiętali indianiści 30lat temu, a o czym chyba pojęcia już nie mają nieco młodsi, i nie tylko, w dobie wszechobecnego internetu.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia

Właśnie doszukałam się owej "konkurencji" w panelu administracyjnym i została ona usunięta. Nie wiem kto to wpisał, na pewno nie ja. Jak pisałam:

Cytuj:
Prawdopodobnie Mateusz bądź kto inny tak to ustawił, kierując się też poczuciem humoru, ponieważ w niemal każdym swoim poście podawałeś linka do forum Hohe, a to jest dopiero łamanie regulaminu. Są odpowiednie działy do tego stworzone.

Na górę  || 
 Wyświetl profil WWW  
GG 
shunkaha maza
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 12 lutego 2010 13:55 
User

Wiem,ze nie Pani.Autor wpisu sam się przyznał.Został zdemaskowany.Dzięki.

Na górę  || 

MATEUSZ
Źródło:
PostWiadomość wysłana.: 12 lutego 2010 19:12 
Administracja
Awatar użytkownika

Witam
Faktycznie na forum bywam z doskoku, na kilku innych forach również bywam rzadziej niż tutaj.
Boleje nad tym faktem ale niestety doba ma 24 godziny i się nie rozdwoję.

Co do olewania to przepraszam jeśli takie zachowanie kogoś uraziło.
Pierwszą wiadomość została napisana o 17:52, 18:01 i 20:44 dnia 4 lutego.
odpowiedziałem: 06 lut 2010 18:35

w między czasie pojawiłą się jeszcze wypowiedx na forum. Wydaje mi się że te 48 godzin to nie jest żaden problem. Gdy kogoś olewam to nie odpowiadam w ogóle lub po jakimś miesiącu.

Proszę aby nikt nie czułsię urażony, na tym przykłądzie tylko chciałęm się wytłumaczyć ogólnie bo zdaża mi się różnie odpowiadać na PW. Zawsze można pisać na maila. :)

Pozdrawiam
Mateusz

Na górę  || 
 Wyświetl profil My Galeria Zdjęć WWW  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]